Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Katolicka Szkoła Podstawowa – szkoła przyjazna dziecku


Kształcimy dzieci od ponad 18 lat i jesteśmy w tym niezawodni. Nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki  egzaminów w powiecie, województwie i kraju. Wysokie  wyniki   egzaminów świadczą o wysokim poziomie nauczania.  Nieustannie się rozwijamy.  Naszym zadaniem jest stworzenie placówki , w której uczeń   będzie dobrze przygotowany zarówno do egzaminów jak i do podejmowania decyzji o swojej przyszłości.

Katolicką Szkołę Podstawową tworzą wykwalifikowani nauczyciele, wielu z nich jest związanych ze szkołą od początku jej działalności. W edukacji liczy sie dla nas łączenie  tradycji  z innowacyjnością. Współczesna szkoła stoi w obliczu szybko zmieniającej się  rzeczywistości . Poszerzamy horyzonty i staramy się sprostać wymogom  współczesnego świata. Dlatego otwieramy się na nowe technologie. Nasi uczniowie poznają świat  programowania,  korzystają z nowoczesnej pracowni informatycznej oraz tablic i monitorów interaktywnych. Uczeń naszej szkoły rozwija  kreatywność, wrażliwość społeczną, pracę w grupie, ćwiczy samodzielne podejmowanie decyzji, współdziałanie z rówieśnikami. Naszym wyzwaniem jest kształtowanie charakteru  i wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich.

W naszej szkole prowadzimy oddział przedszkolny, w którym pierwsze kroki w edukacji stawiają pięciolatki i sześciolatki. Przygotowujemy naszych  przedszkolaków do nauki w szkole. W ramach obowiązującej podstawy programowej  realizujemy codzienne zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów.  Oferujemy naukę i zabawę w kameralnej bezpiecznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Katolickiej Szkoły Podstawowej.

W ramach czesnego  zapewniamy:

– koła przedmiotowe

– koło logicznego myślenia

– koło plastyczne

– koło teatralne

– zajęcia wyrównawcze do klasy VI

– naukę pływania z instruktorem

– 4 godziny języka angielskiego tygodniowo w klasach I -III

– 5 godzin języka angielskiego tygodniowo od klasy IV

– zajęcia z native speakerem od klasy „0” do klasy VIII

– język niemiecki już od klasy III

– nowocześnie wyposażoną pracownię komputerową

– tablice interaktywne lub monitory w kasach

– świetlicę

– doskonałą bazę sportową

– wielofunkcyjne boisko zewnętrzne i hala sportowa

– klasy do 18 osób

– oddział przedszkolny dla dzieci 5 i 6-letnich

– w oddziale przedszkolnym język angielski codziennie

– plac zabaw

– opiekę psychologa i logopedy

Zapisy trwają.  Szczegółowe informacje po numerem 23  654  65 74 .

Serdecznie zapraszamy.

http://www.ksp.mlawa.pl/

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]