Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

I Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie wygrywają strażacy


W sobotę (13 kwietnia) odbył się w Mławie I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie.

W tegorocznym turnieju, który odbył się w Mławskiej Hali Sportowej udział wzięło 9 drużyn. Zawodnicy reprezentowali Komendy Powiatowe Policji w Pułtusku, Płońsku, Makowie Mazowieckim, Działdowie, Ciechanowie, Żurominie, Starostwo Powiatowe w Mławie i Straż Pożarną w Mławie.


Po zaciętej rywalizacji najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Straż Pożarną w Mławie i to w ich ręce trafił puchar komendanta. Drugie miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Żurominie, a trzecie miejsce Starostwo Powiatowe w Mławie.

W turnieju wyróżniono Najlepszego Bramkarza, Piłkarza oraz Króla Strzelców.
 

źródło i fot. KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x