Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyróżnienia i nagrody dla najlepszych czytelników


Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zaprasza na spotkanie pod hasłem „Przyjaciel książek” z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w piątek 26 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00.


Spotkanie odbędzie się w sali na piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. 3 Maja 5). W jego trakcie uhonorowani zostaną najaktywniejsi czytelnicy 2018 roku. W imieniu biblioteki serdecznie zapraszamy!

źródło: MBP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x