Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szansa na Sukces i wyróżnienie dla Olgi Sobolewskiej


Pochodząca z Mławy wokalista i skrzypaczka Olga Sobolewska świetnie zaprezentowała się w nowej edycji programu „Szansa na Sukces”. Za wykonanie piosenki „Lornetka” otrzymała wyróżnienie.


W emitowanym wczoraj w TVP 2 odcinku tego znanego od wielu lat programu muzycznego uczestnicy śpiewali piosenki Golec uOrkiestra. Spośród siedmiu uczestników, muzycy z Golec Orkiestra wyróżnili dwójkę wykonawców, w tym Olgę Sobolewską, która wykonała piosenkę „Lornetka”, ale pierwsze miejsce zajął Marcin Szlachta z Kroczyc.

Program Szansa na Sukces powrócił do ramówki telewizji w 2019 roku po 9 latach przerwy. Prowadzi go Artur Orzech, dziennikarz muzyczny, który wiele razy prowadził m.in. festiwal w Opolu. Zastąpił on tym samym w tej funkcji prowadzącego poprzednie edycje Wojciecha Manna. Nagrodą dla najlepszych wokalistów, którzy zaprezentują się w Szansie na Sukces jest występ na tegorocznym festiwalu w Opolu. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x