Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Osiedle Książąt Mazowieckich. Pożar w kuchni


W jednym z mieszkań usytuowanych na parterze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Książąt Mazowieckich 1 w pomieszczeniu kuchni doszło do pożaru, spłonęła prawdopodobnie szafka kuchenna.  Ze względu na występujące duże zadymienie, strażacy musieli użyć aparatów tlenowych. Pożar został opanowany, a pomieszczenia oddymione. Nie zaszła konieczność ewakuacji mieszkańców z całej klatki schodowej, nie było również osób poszkodowanych.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x