Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nadleśnictwo Dwukoły zaprasza do wspólnego posadzenia 80 Dębów Pamięci


Nadleśnictwo Dwukoły i Burmistrz Miasta Mława zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji sadzenia lasu w piątek 26 kwietnia 2019 r. W tym roku będzie miała ona wyjątkowy charakter. W 80. rocznicę bitwy pod Mławą zostanie posadzonych 80 dębów, które upamiętnią bohaterów walk obronnych września 1939 r.


Zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o dotarcie na parking przy szkółce leśnej przy ul. Krajewo przed godziną 9.30. Stamtąd uczestnicy zostaną przewiezieni samochodem nadleśnictwa na teren sadzenia lasu (patrz: załączona mapka). Między godz. 9.30 a 10.00 odbędzie się rejestracja uczestników, po czym wezmą oni udział w instruktażu z zasad sadzenia lasu przeprowadzonym przez pracowników Służby Leśnej Nadleśnictwa Dwukoły (10.00-11.00). Uroczyste sadzenie Dębów Pamięci zaplanowano między godz. 11.15 a 11.45. Z tej okazji zostanie także odsłonięta tablica pamiątkowa. O 12.00 cała akcja zostanie podsumowana, a jej uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Dwukoły Jaromir Skrzypecki i Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski serdecznie zapraszają!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x