Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Może i dla ciebie zagra uliczny grajek?


fot. nadesłane

W miniony weekend przechodniów przy hali targowej w Mławie witał uliczny grajek. Stali bywalcy tych okolic wiedzą, że tu właśnie można go spotkać. A spotkanie na pewno będzie miłe, bo niezależnie od tego czy wesprzesz go jakimś datkiem, czy nie i tak zagra dla ciebie jakąś melodię.


Niezwykły jest też strój tego ulicznego muzyka.  Uśmiechnięta twarz, niecodzienna czapka, zamocowana nad głową barwna parasolka.  Do akordeonu i pleców grajka zamocowane są plansze z wypisanymi życzeniami uśmiechu na co dzień, radości w życiu i spełnienia marzeń. Gdy go spotkasz, na pewno i dla ciebie zagra jakąś melodię.

red.

fot. nadesłane
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x