Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. 44-latek miał 27 tys. sztuk nielegalnych papierosów


fot. KPP Mława

W piątek 12 kwietnia w Mławie funkcjonariusze z Referatu Przestępczości Gospodarczej i Korupcji, ponownie ujawnili nielegalną kontrabandę. Zatrzymali 44-letniego mężczyznę, mieszkańca pow. mławskiego, który posiadał wyroby tytoniowe bez wymaganej przepisami akcyzy.


Policjanci ujawnili w miejscu zamieszkania mężczyzny ponad 27 tys. sztuk  pojedynczych papierosów. Łączna wartości z tytułu akcyzy ponad 24 tys. zł., natomiast podatku VAT ponad 6 tys. zł. Działania policji pozwolą na wszczęcie postępowania realizowanego przez Prokuraturę Rejonową w Mławie. Sprawcy grozi wysoka grzywna i do trzech lat więzienia. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

fot. KPP Mława
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
PET
PET
2 lata temu

tyle dobra się zmarnuje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x