Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs „Mławska Palma Wielkanocna” rozstrzygnięty. Oto zwycięzcy


Konkurs „Mławska Palma Wielkanocna” w tym roku odbywa się po raz dwunasty. W konkursie biorą udział całe rodziny, osoby indywidualne, szkoły, zgromadzenia oraz grupy przyparafialne. W tegorocznym konkursie o miano najlepszej rywalizowało 40 prac, a na zwycięzców czekały statuetki, dyplomy, sprzęt AGD, rower i słodycze.


A oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Kategoria indywidualna

I miejsce: Beata Nowińska – Morgisz, Karolina Kajetaniak

II miejsce: Weronika Cieślak,  Oliwia Sobotka,  Mariola Wasiłowska

III  miejsce: Kaja Chmielewska,  Julia Maciejewska, Piotr Adam Wiśniewski

Wyróżnienia: Ewa Sękowska, Piotr Wiśniewski, Marta Bączek, Karolina Wiśniewska, Amelia Dziembowska, Szymon Krystkiewicz, Aleksandra Krystkiewicz, Marta Bruździak, Wiktor Przybyszewski, Amelia Bergolc, Daria Waśniewska, siostra Romana, siostra Andrzeja.

Kategoria Szkoły

I miejsce: Szkoła Podstawowa w Starych  Kosinach, Niepubliczne przedszkole terapeutyczne „Dobre miejsce”

II miejsce: Szkoła Podstawowa w Łomi, Publiczne Przedszkole – „Dzieciątka Jezus”, Amelia i Oliwia Najduk – Szkoła Podstawowa nr 3,
III miejsce: Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 – Gwiazdki, Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Dworek – Misie, Pingwinki, Kangury, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 z oddziałami integracyjnymi – Motylki.

Kategoria Rodzina:

I miejsce: Rodzina Piwowarskich, rodzina Chmielewskich

II miejsce: Elżbieta i Gabrysia Sowińskie, rodzina Jurkiewicz, rodzina Podowskich, Anna, Robert i Bartosz Rząp, Natalia, Marcelina, Piotr Brzezińscy

Kategoria Organizacje

I miejsce: Koło Gospodyń Wiejskich „Kreatywny Szumsk”, Koło Artystyczne Zespołu Szkół nr 2 w Mławie

Nagroda Specjalna:

Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939r. w Mławie

Rower był dodatkową nagrodą, którą losowano spośród wszystkich uczestników konkursu. Szczęście w losowaniu miała rodzina Rząp.

Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie „Wspólnota Mariacka” oraz Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Honorowy patronat na konkursem „ Mławska Palma Wielkanocna” objęli Dziekan Dekanatu Mławskiego Zachodniego  – ks. prałat Kazimierz Ziółkowski, Starosta Powiatu  Mławskiego  Jerzy Rakowski i Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski.

12 już konkurs mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu: Miasta Mława , Zarządu Powiatu Mławskiego oraz Stowarzyszeniu „Wspólnota Mariacka”.

Patronat medialny nad konkursem sprawował portal internetowy Codziennik Mławski.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x