Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zadymienie w pustostanie przy Alei Św. Wojciecha i płonie las przy Podbornej


Dziś około godziny 17-tej, niemal jednocześnie strażacy wyruszyli do dwóch pożarów. Jeden ze zgłaszających zasygnalizował duże zadymienie i pożar pustostanu przy Alei Św. Wojciecha. Drugie zgłoszenie wpłynęło o pożarze poszycia leśnego w okolicach ulic Sosnowej i Podbornej. Tam pożar objął około 20 arów poszycia w sosnowym lesie. Tam oprócz zastępu JRG Mława do akcji wyruszyły zastępy OSP z Turzy Małej i Wyszyn Kościelnych.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x