Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym


Wielkie emocje czekają kibiców tenisa stołowego. W Mławskiej Hali Sportowej odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów. Tenisiści rywalizować będą przez cztery dni. Od czwartku 25 kwietnia do niedzieli 28 kwietnia.

W zawodach wezmą udział najlepsi  tenisiści stołowi startujący w tej grupie wiekowej w Polsce. Turniej ma służyć promocji tej dyscypliny w mieście.

źródło: MHS Mława
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500