Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rower z naklejkami Poczty Polskiej trafił na policję. Właściciel proszony o kontakt


Mławscy policjanci wydziału prewencji, podczas prowadzonych czynności służbowych, zabezpieczyli rower typu „damka” koloru niebieskiego z napisem „HENSEATIC” i naklejkami „Poczta Polska”, który znaleziono w okolicy Domu Handlowego w Mławie.


Policjanci apelują do osoby, która rozpoznała na zdjęciu należący do niej przedmiot, tj. rower typu „damka” koloru niebieskiego,  o niezwłoczny kontakt z KPP w Mławie, tel. 23/654 72 00,  23/654 72 65   lub   519 035 282.

źródło: KPP Mława
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x