Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biblioteka zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie!


fot. Pixabay


Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie (Dział Instrukcyjno-Metodyczny) zaprasza dzieci i młodzież, w wieku od 10 do 18 lat, do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym ph. „Gdybym był malarzem…- Poznajemy twórczość Wojciecha Piechowskiego”.

Celem konkursu jest m.in popularyzacja twórczości artysty Wojciecha Piechowskiego oraz poszerzenie wiedzy o lokalnej historii.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić do konkursu jedną pracę, wcześniej niezgłaszaną do innych konkursów, wraz z prawidłowo uzupełnionym biogramem Wojciecha Piechowskiego (załącznik do regulaminu), a sama praca plastyczna powinna być zainspirowana dziełem lub życiem Wojciecha Piechowskiego.

Termin dostarczenia prac do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie mija 30 maja 2019 r.

Szczegóły w regulaminie.

Do pobrania: 

Regulamin_konkursu

Karta-zgłoszeniowa-1

Biogram-W.-Piechowskiego

Materiały dostępne są również na stronie mławskiej biblioteki:

http://www.biblioteka.mlawa.pl/2019/04/powiatowy-konkurs-plastyczny/

 

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x