Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zamknięta Lelewela i wjazd w Kościuszki, Ordona dwukierunkowa, Reymonta nadal przejezdna


Od 17 kwietnia br. z ruchu zostanie wyłączony obszar pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Żwirki (droga wojewódzka nr 544) i ulicami Kościuszki i Reymonta (pozostawiony tą ulicą przejazd), z jednoczesnym umożliwieniem dojazdu oraz dojścia pieszych do budynków mieszkalnych oraz usługowych w obrębie ulicy Lelewela.


Wyznaczono objazd w kierunku Szreńska i Warszawy drogą wojewódzką nr 544 ulicami Żwirki, Padlewskiego, Rynek i Warszawską, dalej drogą gminną ul. Grzebskiego i drogami powiatowymi Płocką, Powstańców Styczniowych i Sienkiewicza.

W drugim kierunku wyznaczono objazd do Działdowa i Żuromina i do ulicy Kościuszki ulicami Św. Wojciecha (droga gminna), Sienkiewicza, Powstańców Styczniowych (drogi powiatowe), i dalej Grzebskiego (droga gminna) i drogą wojewódzką nr 544.

Ze względu na brak przejazdu ulicą Krasińskiego do ulicy Lelewela, wprowadzono oznakowanie drogi znakami D-4.

Dla ułatwienia dojazdu i przejazdu ulicą Kościuszki (brak przejazdu przez zamknięte skrzyżowanie z ulicą Lelewela) wprowadzono ruch dwukierunkowy na ulicy Ordona na odcinka od ulicy Kościuszki do wjazdu na parking marketu Lidl.

Ze względu na konieczność pozostawienia możliwości parkowania pojazdów KPP oraz jej pracowników, wprowadzono ograniczenia w parkowaniu pojazdów na ulicy Kościuszki od ulicy Ordona do ul. Lelewela oraz na parkingu przed KPP, dopuszczając postój pojazdów policji na chodniku ulicy Sienkiewicza przed komendą.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem: https://www.bip.pzdmlawa.pl/2075,inwestycja-przebudowa-skrzyzowania-ulic-kosciuszki-lelewela-i-sienkiewicza-na-skrzyzowanie-typu-rondo-wraz-z-przebudowa-ulic-lelewela-kosciuszki-granicznej-i-brukowej-w-m-mlawa-etap-i.

źródło: PZD Mława
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x