Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowi – „starzy” dyrektorzy w SP 6 i ZPO nr 2. Z MPS nr4 odchodzi dyrektor Hanna Kasztelan


Jak na razie w miejskich jednostkach organizacyjnych zmieni się tylko jeden dyrektor – i to na własne życzenie.  W pozostałych dwóch przypadkach konkursy na stanowisko dyrektorów miejskich szkół zakończyły się wyborem osób dotychczas sprawujących te funkcje.


Joanna Wyszkowska będzie nadal dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie, a Piotr Piwowarski – Szkoły Podstawowej nr 6. Akty powołania Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski wręczy im podczas jednej sesji rady miasta w tym roku szkolnym.

Do konkursów na stanowiska dyrektorów wspomnianych placówek na kolejną kadencję zgłosili się dotychczasowi szefowie placówek: Joanna Wyszkowska (ZPO nr 2) i Piotr Piwowarski (SP nr 6). Burmistrz Sławomir Kowalewski już zatwierdził ich kandydatury zaproponowane przez komisję konkursową i przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego wręczy im akty powołania na stanowiska.

Według nieoficjalnych informacji nieco odmienna sytuacja nastąpiła w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 4 w Mławie. Hanna Kasztelan, która w roku 2017 wygrała konkurs i kierowała od tego czas tą placówką zrezygnowała z funkcji. Powoduje to konieczność ponownego obsadzenia stanowiska dyrektora w tym przedszkolu.

źródło: UMM/własne

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x