Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Mława. 64-latek napadł na policjanta


Krewki, 64 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza  mławskiego policjanta  podczas i w związku z pełnieniem przez niego obowiązków służbowych. Do zdarzenia doszło w Mławie, w środę 10 kwietnia około godziny 12-tej.


źródło: KPP Mława

Naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza (art. 222) § 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
stefano
Gość
stefano

MONITORING na mundurze NIEZBęDNY dla dobra policjanta i dla napastnika MONITORING OBOWIĄZKOWY !!!