Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto wie, może któryś z uczniów zostanie sławnym reżyserem lub filmowcem?


Uczniowie kl. VIII Szkoły Podstawowej w Uniszkach Zawadzkich gościli w Gdyńskim Centrum Filmowym. Wzięli udział w warsztatach filmowych w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej „Filmoteka szkolna”.


Warsztaty prowadził absolwent gdyńskiej filmówki. W ramach zajęć tworzone są przez uczestników filmy, na podstawie przygotowanego przez wykładowcę i wspólnie omówionego scenariusza. Film składa się z 4 do 6 scen. Po zakończeniu warsztatów szkoły otrzymują zrealizowany przez siebie film. Wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia warsztatów. Uczniowie poznają podstawy kadrowania i kompozycji, które obowiązują w filmach fabularnych i dokumentalnych. Warsztaty łączą w sobie formę wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu filmowego i oświetleniowego.  Premiera filmu odbyła się 5 kwietnia we nasze szkole. Zapraszamy do obejrzenia:

https://drive.google.com/file/d/1SdzF9QeEEh-y_bhM1zJyNwmJXJY0by6Y/view?usp=drivesd

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x