Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Faza grupowa w lidze Urzędowej w bowling zakończonaGrupę A z kompletem zwycięstw wygrał Urząd Skarbowy, tuż za nim z jedną porażką uplasowała się Gmina Wieczfnia Kościelna. Obydwa zespoły zostały rozstawione w ¼ finału.

Trzecie miejsce zajęła Gmina z Lipowca Kościelnego wygrywając swój ostatni mecz z Sp4 582 do 391.

Bardzo dobrze w tym meczu rzuciła Agnieszka Goschorska (176p)  wynik ten pozwolił Agnieszce awansować na drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet.

MDK musiał uznać wyższość Gminy z Wieczfni Kościelnej przegrywając 441 do 531. MDK z szóstego miejsca awansował do 1/8 finału.  Czwarte miejsce w grupie A zajął Sanepid dzięki zwycięstwu  w ostatnim meczu nad Budowlanką 529 do 524. Budowlanka mimo porażki również awansowała do 1/8 finału. Bez awansu w tej grupie jest Sp4 oraz Sp7.

W grupie B Sąd Rejonowy wygrywając swój ostatni mecz w fazie grupowej z MOPS-em 532-473, awansował bezpośrednio do ¼ finału i jednocześnie pozbawił szans wyjścia z grupy przeciwników. Drugim zespołem awansującym bezpośrednio do ¼ finału jest zespół Sp2 w swoim ostatnim meczu nie dał szans ekipie z Mławskiej Hali Sportowej. MHS przegrywając 511 do 623 z Sp2 ostateczne zajęło trzecie  miejsce.

Ekipa Urzędu Miasta, chodź mecz z GCKSiR przegrała to awansowała w klasyfikacji generalnej na czwarte miejsce z pewnym awansem do 1/8. Natomiast ekipa z GCKSiR  dzięki wygranej z  Urzędem Miasta 495 -483, z piątego miejsca awansowała do ¼ finału.

Ostatnim szczęśliwcem awansującym do ¼  finału została ekipa Sp6, która wygrała swój ostatni mecz z Gminą Strzegowo 471 do 448.

W klasyfikacji indywidualnej na pierwszym miejscu Paweł Koronowski (181,3) średnia. Drugie miejsce należy do Ilony Koronowskiej (168,2) średnia a trzecie miejsce zajmuje Krzysztof Koronowski ze średnią 161,3.

Mecze 1/8 finału odbędą się w najbliższy wtorek  od godz. 18:00

źródło i fot. Organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x