Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dziś w nocy przymrozek!


fot. Pixabay


Dziś w nocy możliwy przymrozek, minusowej temperatury można się spodziewać też z piątku na sobotę. Jak podaje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej na terenie powiatu mławskiego prognozuje się lokalnie spadek temperatury do -3°C, a przy gruncie do -6°C. Temperatura maksymalna w ciągu dnia od 7°C do 9°C. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. Ważność komunikatu od: 2019-04-11 22:00 do: 2019-04-13 08:00.

źródło: IMGW/oprac. red.

fot. pogodynka.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x