Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. 30-latek wybił szybę w Hondzie, inny znieważył policjantów


W poniedziałek 8 kwietnia około godz. 11:30 na ulicy 18 Stycznia w Mławie, 30 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, dokonał uszkodzenia pojazdu marki Honda poprzez wybicie szyby w celu zaboru mienia. Jego zamiary udaremniła właścicielka pojazdu i przechodzień. Zniszczenia w aucie wyceniono na 3 tys. zł. a sprawca został zatrzymany przez  policyjny patrol.


Również w miniony poniedziałek około godz. 14:00, na ulicy Sienkiewicza w Mławie, zatrzymany został 33 – letni mieszkaniec pow. mławskiego. Znieważył on słowami wulgarnymi i obelżywymi trzech policjantów podczas i w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych oraz kierował do nich groźby karalne.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x