Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

33 – latek zatrzymany za posiadanie narkotyków


Mławscy policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zatrzymali mężczyznę, u którego znaleźli narkotyki. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 16 tys. zł. Teraz zatrzymany odpowie za przestępstwo narkotykowe przed sądem.


W poniedziałek – 8 kwietnia, ok. godz. 10:00 w Mława, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mławie – na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji, zatrzymali 33 – letniego mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna posiadał narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 16 tys. zł. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Teraz zatrzymany odpowie za przestępstwo narkotykowe przed sądem.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Młąwa

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x