Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Wypadek na skrzyżowaniu Nowowiejskiej z DK 7. Motocyklista poważnie ranny


Na skrzyżowaniu DK 7 z ulicą Nowowiejską doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się tam osobowy ford oraz motocyklista. Ten ostatni odniósł ciężkie obrażenia i na razie pomocy medycznej udzielali mu strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego. Na miejscy wypadku są dwa zastępy JRG Mława, karetka oraz policja. „Siódemka” jest przejezdna, zablokowany pozostaje wyjazd z Mławy ulicą Nowowiejską.

jmj7 czyszczenie kostki brukowej i elewacji Mława i okolice
Reklama


red.

AKTUALIZACJA 10.04.2019 r.

Jak podaje st. tech. Klaudia Struzik z KPP Mława – we wtorek ok. godz. 17:40, Mława, skrzyżowanie drogi K-7 z ul. Nowowiejską, jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19- letnia mieszkanka pow. żuromińskiego, kierując samochodem marki Ford Focus nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście doprowadzając do zderzenia pojazdów. Upadający motocykl uszkodził stojący prawidłowo przed sygnalizatorem świetlnym samochód marki Ford Kuga. 39 – letni motocyklista mieszkaniec pow. leszczyńskiego, z urazem kończyn dolnych został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Trwają czynności policji.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500