Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa przebudowa chodnika na Napoleońskiej


Miasto Mława w porozumieniu z Powiatem Mławskim od początku kwietnia br. remontuje chodnik w ciągu ul. Napoleońskiej. Wkrótce znacznie poprawią się tam warunki komunikacyjne i bezpieczeństwo pieszych.


Planowany zakres robót obejmuje odcinek chodnika od ul. Nowej do ul. Mechaników, o długości 350 metrów, po prawej stronie ulicy Napoleońskiej. Ulica Napoleńska to droga powiatowa, a remont jest prowadzony w ramach porozumienia pomiędzy Miastem Mława a Powiatem Mławskim, w ramach którego bieżące utrzymanie dróg na terenie mista przekazane zostało burmistrzowi. Wykonawcą prac jest Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Koszt planowanych robót wynosi 130 000 zł (brutto). Zakończenie prac remontowych planowane jest na koniec kwietnia 2019 r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x