Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zerwana linia energetyczna. Droga w Nosarzewie Borowym nieprzejezdna


fot. ilustracyjne


Droga w kierunku Nosarzewa Borowego jest chwilowo nieprzejezdna. Nad drogą wojewódzką nr 544 w Nosarzewie Borowym wisi opuszczona linia energetyczna, stwarzając zagrożenie. W tej chwili droga jest zamknięta dla ruchu pojazdów, na miejscu jest policja. Wezwane zostało pogotowie energetyczne, do czasu jednak usunięcia zagrożenia ruch na tej drodze będzie wstrzymany.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x