Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Śmierć na torach koło Wyszyn Kościelnych, pociąg zabił człowieka


Jak podaje mławska straż pożarna na torach linii kolejowej pomiędzy Konopkami a Wyszynami Kościelnymi doszło do potrącenia mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji potrącona osoba prawdopodobnie nie żyje.


Aktualizacja 08.04.2019 godz. 20:10

Do śmiertelnego wypadku doszło pomiędzy stacjami Wyszyny Kościelne a Stupsk. Na razie wiadomo, że śmierć poniósł mężczyzna, policja ustala jego tożsamość. Nie wiadomo, czy mężczyzna wtargnął pod pociąg, czy też już leżał na torach, gdy przejechał go pociąg. Ruch na trasie kolejowej nie został wstrzymany.

AKTUALIZACJA 9.04.2019

W poniedziałek, ok. godz. 19:00, na trasie kolejowej pomiędzy stacjami Wyszyny Kościelne – Stupsk, 25 – letni mieszkaniec pow. nidzickiego wbiegł wprost pod nadjeżdżający pociąg ekspresowy Intercity relacji Olsztyn Główny-Łódź. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Maszynista pociągu był trzeźwy. Trwają czynności policji. – informuje st. tech. Klaudia Struzik z KPP Mława.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x