Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz. Nastolatek spadł ze słupa energetycznego.


fot. KP PSP Przasnysz

W piątek,  5 kwietnia 2019 r., około godziny 19:00 w Przasnyszu na ul. Chełchowskiego nastolatek spadł ze słupa energetycznego.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej poszkodowany leżał na ziemi pod opieką osób postronnych. Chłopiec uskarżał się na ból głowy oraz brzucha. Od świadków zdarzenia uzyskano informację, że spadł on z wysokości ok. 10 metrów raniąc się przy tym w głowę. Zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowanego nastolatka do szpitala.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza.

źródło: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Rafal
Gość
Rafal

Po co tam wlazil