Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zostań operatorem koparki! Kurs w Mławie!!


Ośrodek Szkolenia OSKAR i Pracownia Rozwoju INKUBATOR w Mławie zapraszają na kurs na operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych m. in.  koparki,  koparko-ładowarki, ładowarki, równiarki, walce drogowe, przecinarki. Zapisz się na kurs już dziś!! Mamy wolne miejsca. Zadzwoń pod nr tel.: 691 704 693 lub 793 705 311 i poznaj szczegóły. Z A P R A S Z A M Y!! 


 

 

Ogłoszenie sponsorowane

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]