Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej w SP 1


Szkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej kierowany był do uczniów klas 4-8. Celem konkursu było wspieranie wychowania patriotycznego poprzez aktywność artystyczną, popularyzacja pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej  oraz prezentacja uczniów utalentowanych wokalnie w szkole.


Jury oceniając prezentacje wokalne brało pod uwagę  zgodność tematyki utworów z charakterem konkursu, muzykalność i warunki głosowe wykonawców a także staranność i dokładność wykonania.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznano następujące miejsca:

I miejsce –    Anna Osolińska kl.4b

II miejsce –    Gabriela Bogucka kl.6b

IIImiejsce –   Martyna Maćkowska kl.7a

Wszyscy uczestnicy konkursu dostali pamiątkowe dyplomy za udział a laureaci  otrzymali drobne upominki. Konkurs przygotowała i prowadziła pani Aneta Stanios – nauczycielka muzyki.

źródło i fot. SP 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x