Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strajk nauczycieli w powiecie przasnyskim odwołany!


fot. pixabay


ksp Mława
Reklama

Strajk nauczycieli w powiecie przasnyskim został odwołany. Powodem jest niedopełnienie formalności. Jak informują dyrektorzy w większości placówek zajęcia w poniedziałek, 8 kwietnia, będą odbywały się normalnie.

– Powodem odwołania planowanego strajku w szkołach powiecie przasnyskim jest brak przeprowadzonych mediacji. Co można zrobić? Zacząć całą procedurę od nowa i dołączyć do strajku w późniejszym terminie. – wyjaśnia Elżbieta Kosińska z Biura Okręgu Mazowieckiego ZNP.

źródło: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x