Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wgięta bariera, urwany zderzak i porzucone auto


Późnym wieczorem w środę 3 kwietnia br. uwagę kierowców, a później również policji, zwrócił leżący na wiadukcie Rypińskim zderzak samochodu osobowego.


Ślady na jezdni wskazywały, że jakiś kierowca osobowego auta uderzył w barierę ochronną wiaduktu, lekko ją uszkadzając. Przy zderzeniu urywał zderzak, a następnie oddalił się z miejsca kolizji. Krótkie poszukiwania policji przyniosły efekt. Tuż obok wiaduktu, w zatoczce parkingowej na ulicy Brackiej stał samochód osobowy opel z rozbitym przodem.

Policja prowadzi dalsze czynności.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x