Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławianin molestował 3 dziewczynki. Akt oskarżenia trafił już do sądu


Dwa lata mławska prokuratura prowadziła postępowanie przygotowawcze w sprawie molestowania małoletnich dziewczynek przez jednego z mieszkańców Mławy. Teraz akt oskarżenia trafił do mławskiego sądu, a oskarżonemu 66-letniemu Władysławowi B. grozi 12 lat więzienia.


– Zawiadomienie założyła jedna z ofiar, która szczegółowo opisała czyny  jakich dopuszczał się wobec niej oskarżony. Ze względu na dobro pokrzywdzonej nie będę jednak ujawniał szczegółów. Dalsze czynności prokuratury pozwoliły na ujawnienie jeszcze dwóch pokrzywdzonych przez tego samego sprawcę. Oskarżony dopuścił się innych czynności seksualnych wykorzystując zależności towarzyskie – był znajomym rodziny – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

Do molestowania wszystkich trzech pokrzywdzonych dochodziło w latach 2000 – 2010.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
every
every
2 lata temu

Pewnie przykładny mąż i tatuś… :/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x