Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Stare Brzozowo. Pożar domu, w środku są dwie osoby.


Ze zgłoszenia, które otrzymała mławska straż pożarna wynika, że pożar wybuchł w jednorodzinnym domu w Starym Brzozowie (gm. Dzierzgowo). Prawdopodobnie w środku budynku przebywają dwie osoby. Na miejscu są trzy zastępy JRG Mława oraz dwa zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych.


Aktualizacja:

Jak podaje rzecznik KP PSP w Mławie kpt Jacek Dryll pożar został już ugaszony. Osoby przebywające w budynku wydostały się jeszcze przed przybyciem strażaków. Pomocy medycznej udzielają im zespoły ratownictwa medycznego.

red.

fot. prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x