Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Konopianka ucieka rywalom. Wejście smoka Mateusza


Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


W meczu inauguracyjnym rundy wiosennej liderowi A-klasy nie udało się zdobyć komplet punktów. Na szczęście w kolejnym Konopianka okazała się skuteczniejsza. Trzeciemu w tabeli Bartnikowi Myszyniec zaaplikowała na swoim boisku trzy gole.

Do składu wrócił m.in. pauzujący za kartki w pierwszym meczu najlepszy snajper zespołu Mateusz Pietruś. Może sama jego obecność na boisku sprawiła, że podopieczni Leszka Geska popisali się w końcu skutecznością, jakiej oczekiwał od nich trener. Wynik otworzył w 16. minucie Adrian Kocięcki, natomiast w końcówce premierowej połowy na listę strzelców wpisał się Kamil Nosarzewski.

Goście próbowali wrócić do gry, zaliczyli nawet kontaktowe trafienie. Na szczęście więcej już w ofensywie nie zdziałali. Kwestię wygranej wyjaśnił na dobre Pietruś. Sześć minut przed końcem przypieczętował pierwszy wiosenny triumf zespołu z Konopek.

W B-klasie rządzi Wkra Radzanów. Wiosnę rozpoczęła od rozbicia Gladiatora Słoszewo. Na efektowny wyjazdowy sukces 6:0 złożyły się celne strzały Pawła Brdaka, Roberta Siemianowskiego oraz cztery Daniela Ziółkowskiego. Tamka Dzierzgowo pokonała rezerwy  Orzyca Chorzele – bramkę na wagę wygranej 3:2 zdobył w doliczonym czasie drugiej odsłony szesnastoletni Mateusz Krajewski. Wcześniej do siatki pocelowali Jacek Szypulski i Tomasz Grzybowski.

Ostatni nasz zespół Żak Szreńsk nie dał rady wiceliderowi z Baboszewa. Do przerwy stracił tylko jednego gola, ale w drugich czterdziestu pięciu minutach Orlęta popisały się pięcioma celnymi uderzeniami.

A-klasa

Konopianka Konopki – Bartnik Myszyniec 3:1 (2:0)

Konopianka: Ankiewicz – Marach, Mikłowski (75. Zając), Kobielski (85. Kosiewicz), Tereszkiewicz, Siemianowski (75. Klimek), K. Nosarzewski, M. Nosarzewski, Kocięcki (82. Lis), Nowotka, Pietruś

XVI kolejka (6 kwietnia): Korona Karolinowo – Konopianka Konopki (godz. 16)

B-klasa

Tamka Dzierzgowo – Orzyc II Chorzele 3:2 (1:0)

Tamka: Sodoma – Dąbrowski (86. M. Krajewski), Kwiatek, Nadrowski (65. Dymkowski), Puźmiarowski, Sobiecki (74. S. Krajewski), Woźniak, Wójtowicz, Zbysiński, Grzybowski

 (J. Szypulski, T. Grzybowski, M. Krajewski – M. Olber, P. Wróbel)

Gladiator Słoszewo – Wkra Radzanów 0:6 (0:4)

Wkra: Żółtowski – Brdak, A. Ziółkowski (66. Siemianowski), Strzelec, Dwużnik, Piórkowski (82. Wojdowski), Rutecki, Kosiorek, Czernik (87. Dudalski), Kalinowski (75. Dziurlikowski), D. Ziółkowski (86. Stryjewski)

Orlęta Baboszewo – Żak Szreńsk 6:0 (1:0)

Żak: Zakrzewski – Anbo, Gesek (46. Erymus), Chojnacki, Dawid Gajewski (60. Szerszeń), Radzanowski, Piotrowski (30. Wróblewski), Zembrzuski, Rejniak, Michalski (46. Barański), Rudnicki (70. Damian Gajewski)

XIII kolejka (6-7 kwietnia): Żak Szreńsk – Opia Opinogóra, Wkra Radzanów – Tamka Dzierzgowo

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500