Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP 3 Mistrzem Powiatu Mławskiego w piłce ręcznej.


fot. Zdzisław Breński


W marcu 2019 roku odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mławie rozegrała 3 mecze, wygrywając zdecydowanie z Szydłowem, Szkołą Podstawową nr 4 oraz Wiśniewem. Od początku nasi chłopcy prowadzili i wywalczyli po raz kolejny tytuł Mistrzostw Powiatu w piłce ręcznej.

Skład drużyny SP 3 : Nasierowski Kamil, Seweryn Hubert, Krajewski Maciej – / bramkarze/, Rogalski Filip, Kołakowski Fabian, Dąbrowski Dominik, Dłubisz Krystian, Soba Dominik, Łojewski Mateusz, Leśnikowski Kacper, Bartosiewicz Michał /kapitan/, Dworecki Olaf, Jędrzejak Grzegorz, Zakrzewski Jakub. Gratulujemy !!!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x