Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Nie lej wody” konkurs plastyczny burmistrza i WOD-KAN


Zakład Wodociągów, Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków „WOD-KAN” Sp. z o. o. w Mławie zaprasza chętne dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Natura dla wody”.


Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie rysunku lub plakatu promującego Światowy Dzień Wody. Konkurs w tym roku przebiega pod hasłem „Natura dla wody”. Ideą tego wydarzenia jest uświadomienie odbiorcom, jak ważne jest oszczędzanie i dbałość o wspólne dobro, jakim jest woda.

Technika wykonania prac jest dowolna (akwarela, pastele, plakatówka, wycinanka, kredki, techniki mieszane, itp.). Prace powinny być wykonane w formacie A4, w orientacji pionowej lub poziomej. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, klas I-V.

Prace należy nadsyłać w zaklejonej kopercie na adres organizatora z dopiskiem: „Konkurs na rysunek, plakat promujący Światowy Dzień Wody”, lub przynosić bezpośrednio do Zakładu „Wod-Kan” Sp. z o. o. w Mławie przy ul. Płockiej 106. Prace można składać w sekretariacie – pokój nr 10 – do godziny 15:00 w piątek 5 kwietnia 2019 r. Laureatom zostaną przyznane nagrody rzeczowe za trzy pierwsze miejsca (organizator przewiduje także nagrody pocieszenia!).

Konkurs organizowany jest w ramach kampanii społecznej „Nie lej wody” organizowanej przez Burmistrza Miasta Mława oraz Prezesa WOD-KAN Sp. z o.o. TUTAJ przeczytasz szczegóły na temat konkursu.

źródło: UMM
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x