Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na 54 skontrolowanych 44 popełniło wykroczenia


Mławscy policjanci podsumowali poniedziałkowe działania „Prędkość”, które prowadzone były na terenie całego kraju. Policjanci kontrolowali między innymi, czy kierujący przestrzegają ograniczeń prędkości, używają pasów bezpieczeństwa, stosują urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci. Patrole skontrolowały 54 kierujących w 44 przypadkach zostały ujawnione wykroczenia.


Prędkość, brawurowa jazda i niewłaściwe wykonywanie manewrów to główne przyczyny najgroźniejszych wypadków drogowych, dlatego policja systematycznie prowadzi akcje kontrolne, takie jak działania pn. „Prędkość”. Działania prowadzone są systematycznie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x