Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

1 kwietnia to dzień żartów


W tym roku również dwie publikacje Codziennika Mławskiego wpisały się w tradycję primaaprilisowych żartów. Takim był wpis „Niezwykły lokator na umierającej kamienicy” traktujący o bocianim gnieździe na zabytkowej kamienicy oraz „ Pierwsze dwa wieżowce wkrótce staną w Mławie”.


O ile w pierwszym przypadku jest to oczywiście redakcyjny  żart, o tyle druga publikacja kto wie czy się jednak nie ziści, choć w może nieco innej postaci i nieco późniejszym czasie niż tu opisana.

Przypomnijmy, że w ten żartobliwy cykl publikacji wpisywały się w latach ubiegłych sensacyjne doniesienia o pająku olbrzymie, znalezionym skarbie, tunelu pod kościołem, świecącej fontannie w parku czy wielkanocnych autobusach MKM. Jak zawsze dziękujemy też czytelnikom za okazywane poczucie humoru i mamy nadzieję, że udało nam się kogoś rozbawić, a może nawet przez chwilę „wkręcić”. Dziękujemy również za przekazywane redakcji propozycje innych żartobliwych publikacji.

redakcja

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ryjek
ryjek
3 lata temu

w Cieszynie woj. Bielsko-Biała budowałem szpital miejski który posiada komin w niecce i można to sprawdzić na google maps jest to sytuacja prawie identyczna a więc również możliwa do wykonania i ja bynajmniej w tym sensacji nie uwidziałem… obyś żył w ciekawych czasach to chińskie przekleństwo jakoby się obecnie realizowało – na Marsa leci czerwony kabriolet z manekinem a Chińczycy już regularnie coś na Księżycu ryją i chyba za kilka lat będą już wycieczki na Księżyc…

ala
ala
3 lata temu

W wieżowce niemal uwierzyłam … 🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x