Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiosna poczyna sobie w lesie jeszcze nieśmiało


Od kilku dni mamy już kalendarzową wiosnę.  Jest cieplej I słoneczniej, choć sucho. Jednak w przyrodzie wiosna poczyna sobie jeszcze dość nieśmiało.


O ile lepiej jest w przydomowych ogródkach, gdzie kwitną już wczesnowiosenne kwiaty, to w leśnych ostępach dopiero zaczynają się pojawiać jedne z pierwszych zwiastunów wiosny. Niewielkie jeszcze kępki zawilców i podbiału zaczynają jednak ożywiać I zmieniać barwę  leśnego runa.  W tym czasie, gdy zaczynają już masowo kwitnąć naprawdę warto wybrać się do lasu na spacer.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x