Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czy przestawiliście już zegarki?


Ci wszyscy, którym system nie przestawił automatycznie zegarów I zegarków muszą to zrobić sami. Dziś w nocy zmieniliśmy czas zimowy na czas letni. Ale to już jedna z ostatnich takich zmian.


Parlament Europejski zdecydował, że należy znieść zmianę czasu w UE. Otwartą kwestią pozostaje jedynie, czy Polska opowie się za wyborem czasu letniego czy zimowego. W tym roku jednak czas jeszcze będziemy zmieniać. Jesienią czeka nas powrót do czasu zimowego (astronomicznego), który może być nawet całkiem przyjemny, szczególnie dla śpiochów, śpimy bowiem wtedy godzinę dłużej. Koniec zmian czasu w państwach UE ma nastąpić w 2021 roku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x