Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pyszna lekcja angielskiego – FOOD ART PROJECTUczniowie klas 4A oraz 4E w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie przyswajają język angielski poprzez aktywne działanie. Aby utrwalić słownictwo z zakresu żywności, przygotowali dzieła sztuki stworzone z owoców i warzyw. Następnie opisali to, co stworzyli, oczywiście w języku angielskim. Największą atrakcją lekcji była możliwość skonsumowania własnego dzieła. Jak się okazało lekcja przyniosła korzyści dla ciała jak i dla umysłu.

źródło i fot.: SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x