Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

20-letni mieszkaniec naszego powiatu próbował ukraść opla. Wpadł po 3 miesiącach


20-letni mieszkaniec pow. mławskiego usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu w miejscowości Zygmuntowo. Do zdarzenia doszło w połowie grudnia 2018 roku. Praca dochodzeniowo-śledcza ciechanowskich policjantów doprowadziła do ustalenia i zatrzymania sprawcy.


W wyniku pracy dochodzeniowo-śledczej ciechanowskich funkcjonariuszy, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego odpowie za krótkotrwałe użycie samochodu opel vectra, który został porzucony w stanie uszkodzonym. Do zdarzenia doszło w nocy z 15 na 16 grudnia 2018 roku. Wtedy nieznany sprawca wsiadł do samochodu zaparkowanego przed blokiem, w którym były kluczyki i usiłował odjechać. W efekcie samochód został na parkingu jednak w stanie uszkodzonym. Praca funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie doprowadził do ustalenia i zatrzymania 20-letniego mieszkańca pow. mławskiego. Mężczyzna przyznał się do postawionego mu zarzutu i poddał dobrowolnie karze.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x