Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zatrzymany ze środkami odurzającymi i receptami na psychotropy


fot. ilustracyjne


Mławscy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca woj. warmińsko-mazurskiego, który posiadał przy sobie środki odurzające oraz recepty na leki psychotropowe.

Jak podaje KPP w Mławie do zatrzymania doszło w Mławie w  środę – 27 marca, około godziny 14:00. Mężczyzna przebywał w pojeździe marki Volkswagen i posiadał środki odurzające w postaci jednej porcji handlowej metamfetaminy oraz recepty na leki psychotropowe. Trwają dalsze czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x