Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Czy wiecie co to „wiersze z recyklingu”?


W nietypowy sposób powitaliśmy pierwszy dzień wiosny, bo również 21 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Poezji. Tworzyliśmy „wiersze z odzysku”. Nieaktualne gazety mogą mieć swoją drugą szansę za sprawą „wierszy z recyklingu”.


Na zajęciach poświęconych obchodom Światowego Dnia Poezji tworzyliśmy wiersze z wybranych nagłówków, tytułów starych gazet. Przypadkowe zbitki słów nabrały nowego brzmienia. Tematyka liryków była różnorodna i niebanalna. Wiersze zostały zaprezentowane na szkolnym korytarzu. Następne zajęcia poświęcimy interpretacji naszych utworów.

Źródło i fot. Izabela Sosińska SP w Uniszkach Zawadzkich

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x