Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Znamy laureatów konkursu literackiego „Kochaj świat, kochaj życie!”.


25 marca w  Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu literackiego, którego motywem przewodnim było hasło:  „Kochaj świat, kochaj życie!”. W zmaganiach wzięły udział  mławskie szkoły podstawowe.


Konkurs został zorganizowany z myślą o uczniach klas ósmych, bowiem to oni zasiądą wkrótce do ważnego w ich życiu egzaminu ósmoklasisty. Konkurs wymagał znajomości lektur, wykazania się umiejętnością pisania prac w różnych formach wypowiedzi np. rozprawki, listu otwartego, opowiadania twórczego, a zatem był dobrą okazją, aby powtórzyć wiedzę tuż przed egzaminem.

Po uroczystym powitaniu gości przez organizatorów, Pani dyrektor Beata Białczak, została poproszona o wręczenie dyplomów i nagród wyróżnionym w konkursie uczniom. Wszystkie teksty były piękne,  wybór tych najlepszych nie był łatwy. Niemniej  udało się wyłonić laureatów i komisja konkursowa, w składzie: p. Joanna Kowalska i p. Jolanta Bartczak,  postanowiły przyznać:

I MIEJSCE – Sylwia Rząp Szkoła Podstawowa nr 1 

Kinga Kamińska Szkoła Podstawowa nr  4                          

II MIEJSCE –  Szymon Gorlewski Szkoła Podstwowa nr 4

Emilia Graczyk Szkoła Podstawowa nr 1

III MIEJSCE – Kamil Bardoński Szkoła Podstawowa nr 1

Julia Niedziela Szkoła Podstawowa nr 7

I WYRÓŻNIENIE Aleksandra Nowacka Szkoła Podstawowa nr 1

II WYRÓŻNIENIE Zuzanna Miklaszewska Szkoła Podstawowa nr 7 

III WYRÓŻNIENIE Daria Smolińska Szkoła Podstawowa nr 1

IV WYRÓŻNIENIE Wojciech Siwko Szkoła Podstawowa nr 6

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.      Kolejnym punktem uroczystości był  montaż słowno – muzyczny ,, Kochaj świat, kochaj życie!” , który pod kierunkiem pani Joanny Kowalskiej wykonali  uczniowie klas siódmych naszej szkoły.                                                                  Występ podobał się publiczności, więc nagrodą za trud były duże brawa, a później słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników uroczystości, który upłynął w miłej , wiosennej atmosferze.

źródło i fot. SP 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x