Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski nr na liście PSL Koalicja Wybory 2019
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Znamy laureatów konkursu literackiego „Kochaj świat, kochaj życie!”.


25 marca w  Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie międzyszkolnego konkursu literackiego, którego motywem przewodnim było hasło:  „Kochaj świat, kochaj życie!”. W zmaganiach wzięły udział  mławskie szkoły podstawowe.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Konkurs został zorganizowany z myślą o uczniach klas ósmych, bowiem to oni zasiądą wkrótce do ważnego w ich życiu egzaminu ósmoklasisty. Konkurs wymagał znajomości lektur, wykazania się umiejętnością pisania prac w różnych formach wypowiedzi np. rozprawki, listu otwartego, opowiadania twórczego, a zatem był dobrą okazją, aby powtórzyć wiedzę tuż przed egzaminem.

Po uroczystym powitaniu gości przez organizatorów, Pani dyrektor Beata Białczak, została poproszona o wręczenie dyplomów i nagród wyróżnionym w konkursie uczniom. Wszystkie teksty były piękne,  wybór tych najlepszych nie był łatwy. Niemniej  udało się wyłonić laureatów i komisja konkursowa, w składzie: p. Joanna Kowalska i p. Jolanta Bartczak,  postanowiły przyznać:

I MIEJSCE – Sylwia Rząp Szkoła Podstawowa nr 1 

Kinga Kamińska Szkoła Podstawowa nr  4                          

II MIEJSCE –  Szymon Gorlewski Szkoła Podstwowa nr 4

Emilia Graczyk Szkoła Podstawowa nr 1

III MIEJSCE – Kamil Bardoński Szkoła Podstawowa nr 1

Julia Niedziela Szkoła Podstawowa nr 7

I WYRÓŻNIENIE Aleksandra Nowacka Szkoła Podstawowa nr 1

II WYRÓŻNIENIE Zuzanna Miklaszewska Szkoła Podstawowa nr 7 

III WYRÓŻNIENIE Daria Smolińska Szkoła Podstawowa nr 1

IV WYRÓŻNIENIE Wojciech Siwko Szkoła Podstawowa nr 6

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.      Kolejnym punktem uroczystości był  montaż słowno – muzyczny ,, Kochaj świat, kochaj życie!” , który pod kierunkiem pani Joanny Kowalskiej wykonali  uczniowie klas siódmych naszej szkoły.                                                                  Występ podobał się publiczności, więc nagrodą za trud były duże brawa, a później słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników uroczystości, który upłynął w miłej , wiosennej atmosferze.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500