Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Złotą rączkę” do naprawy różnych drobnych usterek domowych  teraz może przysłać gazownia


fot. ilustracyjne pixabay


Pęknięta rura, kapiący kran, nieszczelna instalacja gazowa – drobne usterki w domu wymagają szybkiej naprawy przez dobrego i zaufanego specjalistę. Niestety, znalezienie prawdziwej „złotej rączki” to niełatwa sprawa. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek musiał w tym celu przeszukiwać Internet lub spędził dużo czasu z telefonem przy uchu w poszukiwaniu solidnego serwisu w rozsądnej cenie. Teraz taką usługę pn. „Fachowiec”, proponują PGNiG Obrót Detaliczny i Grupa PZU.

„+PGNiG Fachowiec+ to produkt, który daje możliwość skorzystania z usług profesjonalnych techników serwisowych w przypadku konieczności uzyskania pomocy technicznej w domu” – wyjaśnia Henryk Mucha, prezes PGNiG Obrót Detaliczny.

Z tej nowej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy mają aktywną umowę z PGNiG Obrót Detaliczny na dostawę gazu lub prądu. Po wybraniu wariantu usługi i uzyskaniu potwierdzenia, zostaje zawarta umowa na okres 24 miesięcy. Także przyszli klienci PGNiG Obrót Detaliczny będą mogli mieć „Fachowca”.

Usługę serwisową można wybrać w jednym z trzech wariantów, a opłata miesięczna wynosi od 4,99 zł do 11,99 zł. W najtańszej opcji można liczyć na pomoc specjalisty od urządzeń grzewczych i gazowych; w wariancie drugim – technika urządzeń grzewczych i gazowych oraz hydraulika, a w trzecim – technika urządzeń grzewczych i gazowych, hydraulika oraz elektryka.

Całodobowe telefoniczne Centrum Pomocy przyjmie zgłoszenie usterki oraz zorganizuje i pokryje koszty interwencji, w tym dojazdu, materiałów i robocizny – do 500 zł za jedną naprawę. Z takiego serwisu specjalisty można skorzystać trzy razy  w okresie 12 miesięcy.

„W praktyce wygląda to następująco: w przypadku usterki w jakimś urządzeniu w domu należy zadzwonić na numer infolinii, czyli Centrum Pomocy i zgłosić awarię. Konsultant oddzwoni z propozycjami terminów wizyty technika, który przyjedzie w ciągu 24 godzin” – wyjaśnia  Henryk Mucha.

Klienci mogą płacić za usługę tak, jak im wygodnie: co miesiąc lub co 12 miesięcy. Usterki naprawiać będą fachowcy Grupy PZU.

Usługę „Fachowiec” można wykupić w ponad 130 Biurach Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny, a już niebawem będzie to możliwe także poprzez aplikację mobilną mBOK PGNiG. Aplikacja ma już ponad 300 000 użytkowników, a codziennie jest ich coraz więcej.

Dla programu „Fachowiec” stworzono specjalną zakładkę na stronie pod adresem: www.pgnig.pl/fachowiec.

źródło: Centrum Prasowe PAP

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
Roman
2 lata temu

po muławie jeździł taki złota rączka z reklamą numerem telefonu osobówka z przyczepką i niestety chyba on polegnie… wg powyższego artykułu… jam chciał takiego fachowca do prostej dość czynności to mi zaśpiewał że on z Ciechanowa i podał 70 PLN że za dojazd se życzy a w Lidl była akurat promocja narzędzia za 90 PLN i sam sobie zrobiłem i jeszcze mi narzędzie nowiutkie na zaś pozostało…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x