Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Świerkowe Wzgórze Mława ul. Zabrody Osiedle domy działki
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Witaj Wiosenko!


Organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej był Samorząd Uczniowski. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli ubrani na wylosowany wcześniej kolor. Szkoła rozweseliła się na żółto, zielono, czerwono i pomarańczowo.

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


Uczniowie wraz z nauczycielami  zgromadzili się na sali gimnastycznej. Tam  obejrzeli pokaz tańca ” Belgijka”, następnie wszyscy musieli narysować na dużych arkuszach papieru wiosnę. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zatańczenia belgijki. Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500