Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Fatalny weekend. GKS ostatni w tabeli

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019

Miniony weekend okazał się fatalny dla naszych zespołów, uczestniczących w rozgrywkach ligi okręgowej. Nikt nie powiększył konta punktowego. To w przypadku GKS-u Strzegowo oznacza spadek na ostatnie miejsce w tabeli.

Dotychczasowa „czerwona latarnia” rozgrywek Wkra Sochocin rozbiła z łatwością swoją imienniczkę z Bieżunia. Strzegowianie rywalizowali na wyjeździe z Tęczą Ojrzeń. Po pierwszej połowie mogli mieć nadzieje na korzystny wynik. Mimo przewagi gospodarzy, na przerwę schodzili z bezbramkowym remisem.

Defensywa GKS-u pękła w drugiej odsłonie. Gdy w końcu się poddała, pozwoliła sobie wbić w ciągu szesnastu minut aż cztery gole. Piąte trafienie Tęczy stanowiło jedynie podsumowanie dominacji, jaka nastąpiła w drugiej połowie.

Gracze z Szydłowa nie dali rady dwukrotnie beniaminkowi z Płońska. Na swoim boisku polegli 1:3, natomiast w rewanżu przegrali 0:1. Jedyna bramka wpadła w 28. minucie. Przemysław Węgierski skapitulował za sprawą celnej „główki” w wykonaniu Mateusza Rutkowskiego.

Tęcza Ojrzeń  – GKS Strzegowo 5:0 (0:0)

PAF Płońsk – Korona Szydłowo 1:0 (1:0)

Korona: Węgierski – Kućko (46. Podlewski), Kieczmer (80. Antoniak), Kłos, Cybulski, M. Kowalski, Sowiński (46. Krz. Małecki), Górniak (65. Kac. Małecki), Głowacki (85. Rydzewski), Bartnikowski (70. Grędziński), Gawęda

Pozostałe wyniki XVII kolejki: Orzyc – Troszyn 1:3, Ostrovia – Nadnarwianka 1:3, Iskra – Mazowsze 1:0, Sona – Makowianka 0:5, Wkra S. – Wkra B. 6:0, Kryształ -Żbik 1:2

XVIII kolejka (30 marca): Korona Szydłowo  – Kryształ Glinojeck, GKS Strzegowo – Wkra Sochocin.