Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dwie firmy z Mławy nagrodzone w plebiscycie  „Lazuryty Przedsiębiorczości


W piątkowy wieczór (22 marca 2019 r.) na zamku w Nidzicy odbył się finał pierwszej edycji plebiscytu Lazuryty Przedsiębiorczości. Aż dwie statuetki spośród pięciu powędrowały do przedsiębiorców z Mławy, a otrzymały je Zakład produkcji obuwia korekcyjno-ortopedycznego BUTY AURELKA – EL-BUT S.C. oraz LG Electronics.


Inauguracja pierwszej edycji Plebiscytu Gospodarczego Lazuryty Przedsiębiorczości odbyła się w Sali Rycerskiej nidzickiego zamku. To pierwsza w regionie Północnego Mazowsza i Zachodnich Mazur inicjatywa stworzona przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach. Jej głównymi celami są promocja przedsiębiorczości i rewitalizacja ożywienia gospodarczego regionu.

Wydarzenie objęte zostało patronatem marszałków sąsiadujących ze sobą województw, Adama Struzika – Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Gustawa Marka Brzezina – Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Plebiscyt „Lazuryty Przedsiębiorczości” pozwala wyróżnić spośród wielu działających w regionie firm, instytucji, stowarzyszeń i organizacji te, które odniosły sukces i mogą dla innych być przykładem sprawności działania, wzorem solidności i rzetelności, a także żywym dowodem na to, że nawet w trudnych czasach, sukces gospodarczy można osiągnąć.

Statuetki Lazuryt Przedsiębiorczości w sześciu kategoriach otrzymali:

 Najlepsza Firma odpowiedzialnego Biznesu – LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o.

– Najlepsza Firma Rodzinna – WIEJAK Sp. z o.o. Nidzica

– Najlepsza Impreza, wydarzenie kulturalne, sportowe, rozrywkowe promujące Region – OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL Piotr Kolaj – Ostróda

– Najlepszy Produkt lub usługa – BUTY AURELKA – EL-BUT S.C. Zakład produkcji obuwia korekcyjno-ortopedycznego w Mławie

– Najlepsza Inwestycja, innowacja, technologia lub inicjatywa – DEKORGLASS DZIAŁDOWO S.A.

– Przyjaciel przedsiębiorczości – GRZEGORZ SMOLIŃSKI – Prezes Zarządu, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Do uczestnictwa w plebiscycie władze miasta i powiatu nominowały cztery działające w Mławie firmy oraz Miejski Dom Kultury. I tak:  w kategorii „Najlepsza firma odpowiedzialnego biznesu”: LG Electronics Mława, w kategorii „Najlepsza firma rodzinna”: Piekarnia, Cukiernia Szczepkowscy, w kategorii „Najlepsza impreza, wydarzenie kulturalne, sportowe, rozrywkowe promujące region”: nalot bombowy na Mławę realizowany przez Miejski Dom Kultury w Mławie,  w kategorii „Najlepszy produkt lub usługa”: EL-BUT s.c. – zakład produkcji obuwia korekcyjno-ortopedycznego i w kategorii:  „Najlepsza inwestycja, innowacja, technologia lub inicjatywa”: SUEZ WODA Sp. z o.o.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Turysta
Turysta
3 lata temu

Zasłużyło za wypłaty nadgodzin dla pracowników po upływie 4 miesięcy… Hehe

Roman
Roman
3 lata temu

mam monitor LG ips 21:9 wild HD szkoda że mi nie dały z głośnikami !!! bo bym był jeszcze bardziej zadowolony ze zakupu ! i mam nagrywarkę dvd do PC tej firmy która bardzo cicho śmiga i prawdopodobnie czyta całą płytę a system Windows już z pamięci wewnętrznej tej nagrywarki sobie czyta… czego w poprzedniej chyba generacji nagrywarek a miałem kilka to były jeszcze większe problemy i ta LG to pozwala dogrywać ! czyli nie zamyka sesji a więc w późniejszym czasie można do pozostałej jeszcze miejsca na płycie dvd coś sobie wgrać UWAŻAM że LG zasłużyło sobie na nagrodę

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x