Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy dzień wiosny roztańczony i kolorowy


21 marca organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej był Samorząd Uczniowski. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli ubrani na wylosowany wcześniej kolor. Szkoła rozweseliła się na żółto, zielono, czerwono i pomarańczowo. 


Dzieci z oddziału przedszkolnego wykonały ze swoją panią wiosenne kanapki. Następnie wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Tam uczniowie obejrzeli pokaz tańca ” Belgijka”, następnie wszyscy musieli narysować na dużych arkuszach papieru wiosnę. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zatańczenia belgijki. Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

źródło i fot. SP Wieczfnia Kościelna

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x