Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Chcieli fajnie przywitać wiosnę. Ruszyli do sprzątania


21 marca 2019 roku, uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Obrońców z Mławy z Września 1939r. w Mławie, zorganizowali kolejną akcję sprzątania Mławy. Tego dnia posprzątali parking przy rondzie Flagi Polskiej i teren znajdujący się przy Łysej Górze. Akcja odbyła się z inicjatywy uczniów zaangażowanych w projekt społeczny „Natura w Twoich Rekach” w ramach Zwolnionych z Teorii. W pierwszy dzień wiosny grupa realizująca projekt wraz z pozostałymi uczniami klasy pierwszej o profilu politechnicznym z Zespołu Szkół nr 4 w Mławie, chciała fajnie przywitać wiosnę. Rozpoczęła więc sprzątanie wymienionych powyżej miejscach. Uczniowie zebrali około 20 worków śmieci.

źródło i fot. ZS nr4

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Mieszkańcy, jak Wam nie wstyd żeby Wasze dzieci i nie tylko Wasze dzieci sprzątały za Was?
W centrum miasta jest syf, pełno petów, czyż tak trudno wrzucić pet od wypalonego papierosa do kosza na śmieci? Przecież w rynku tych koszy na śmieci jest multum.
Ludzie więcej kultury.
Dzieci powinny bardziej radośnie spędzać pierwszy dzień wiosny, a nie na sprzątaniu Waszych śmieci.

dziadek z bliska
Gość
dziadek z bliska

Za wiele te dzieciaki się nie napracowały, spacerowali tam gdzie śmieci prawie w ogóle nie było, gdyby uważniej zaglądali na portal, to wiedzieli by gdzie jest najwięcej śmieci, A TAK FAJNIE PRZYWITALI WIOSNĘ !!! a pożytek z tego spaceru jak widac mizerny.

Gość
Gość
Gość

20 worków samo zebrało się. Pochwal się ile ty zrobiłeś